X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد
یورو و دلار paypal

طراحان برتر - صدا بردار کنسرت s

طراحان برتر - صدا بردار کنسرت

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 79
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 81
» بازديد سال : 81
» بازديد کل : 109
» اعضا : 0
» مطالب : 37

صدا بردار کنسرت


تاریخ انتشار پست : 1398/8/7 بازدید : 0

خلاصه مقاله

هر کنسرتی برای پخش بهتر صدا در فضای سالن کنسرت، به صدا بردار کنسرت نیاز دارد. اما این صدا بردار باید به حدی حرفه ای باشد. که صدا در خور شان گروه خوانندگان و گروه موسیقی و طرفدارانشان باشد. دوره های تخصصی صدا برداری کنسرت باعث می شود که هنرجویان با استعداد به صدا بردارانی حرفه ای تبدیل شوند.

صدابردار کنسرت

صدا بردار کنسرت کیست؟

صدا برداری فقط به کنسرت اختصاص ندارد، در استودیو نیز هم صدابرداری نقش دارد. ولی به طور کلی می توان گفت که صدابردار کنسرت کسی است که وظیفه ی چک کردن صدا و بررسی صدا و تنظیم صدا قبل از اجرای کنسرت را بر عهده دارد. و سعی می کند که صدای با کیفیتی به گوش حاضرین در کنسرت برسد. صدا بردار کنسرت کار های دیگری مثل میکروفون گذاری، نصب ساز ها به کنسول صدا برداری، پردازش و اکولایز و افکت ها و تنظیمات لوله ها ی ساز ها را نیز انجام می دهد. همه ی این کار ها برای این است که صدای خواننده بهتر در کنسرت پخش شود. مدت زمان بررسی ساز ها و انجام کار های ذکر شده بسته به تعداد ساز های موجود در بند موسیقی، تبحر در صدا برداری، سایز سالن کنسرت و تعداد خروجی های صدا و غیره دارد. اگر صدا بردار کنسرت مهارت و تجربه زیادی داشته باشد و با گروه کنسرت قبلا نیز هم کاری داشته باشد. بررسی صدا برداری کنسرت در مدت زمان کمتری به پایان می رسد. ولی اگر تعداد ساز ها در کنسرت زیاد باشد، صدا بردار کنسرت مجبور است وقت بیشتری در این کار صرف نماید. در واقع می توان به جرات گفت که یکی  از ارکان های مهم در اجرای کنسرت صدا بردار کنسرت می باشد.


صدا بردار کنسرت حرفه ای:

یک کنسرت نیاز به صدابردار کنسرت حرفه ای دارد. در قدم اول بایستی یک آکادمی مخصوص صدا بردار کنسرت وجود داشته باشد. تا هنر جویان با استعداد در آن آکادمی ها دوره های تئوری و دوره های عملی صدا برداری کنسرت را آموزش ببینند. هم چنین بایستی تجهیزات استاندارد در اختیار این هنرجویان باشد تا بتوانند صدای کنسرت را بهتر به گوش مخاطبان و طرفداران آن سبک از موسیقی برسانند. وقتی که هنر جو به صورت حرفه ای آموزش ببیند در آینده صدابردار کنسرت حرفه ای خواهد شد. و صدای پخش شده در فضای سالن کنسرت نیز تخصصی تر می شود. و از کیفیت بالایی بهره می گیرد. صدا برداری کنسرت بایستی در خور شان گروه موسیقی و طرفدارانشان باشد.

مباحث دیگرک

اجاره سیستم صوتی در کرج

اجاره باند اکتیو در کرج

اجاره باند و لوازم نورپردازی در کرج

اجاره سیستم صوتی در کرج

اجاره میکسر صدا


دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد