طراحان برتر - آرشیو 1398/5

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 79
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 81
» بازديد سال : 81
» بازديد کل : 109
» اعضا : 0
» مطالب : 37

بیمه بدنه ایران


تاریخ انتشار پست : 1398/5/24 بازدید : 0
بیمه بدنه ایران

بیمه بدنه ایران از بیمه نامه های بسیار پرطرفدار شرکت بیمه ایران است. دارا بودن بیمه ثالث برای خودرو ها اجباری است. اما بیمه بدنه، بیمه نامه ای غیر اجباری اما بسیار پرطرفدار و به صرفه است. این روزها خودرو به عنوان یک سرمایه اصلی محسوب می شود. در تیجه حفاظت از آن نیز در اولویت قرار گرفته است. بیمه بدنه ایران خودرو را در برابر حوادث و اتفاقات تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه بدنه ایران چه خطراتی را تحت پوشش قرار می دهد؟

بیمه ثالث ایران خساراتی را که به اشخاص ثالث وارد می شود، تحت پوشش قرار می دهد. از سوی دیگر بیمه بدنه ایران خسارت هایی را که به خودروی مورد بیمه وارد می آید، تحت پوشش بیمه بدنه قرار می دهد. بیمه بدنه شامل دو نوع پوشش بیمه ای است. این پوشش ها عبارتند از :

پوشش های اصلی بیمه بدنه

پوشش های اصلی بیمه بدنه ایران مشابه پوشش های بیمه بدنه در سایر شرکت های بیمه است. این پوشش ها صورت پیش فرض در تمامی بیمه نامه های بدنه وجود دارد. این پوشش ها شامل موارد زیر است :

سرقت کلی خودروی مورد بیمه حوادثی از قبیل تصادف، تصادم، سقوط، واژگونیحوادث آتش سوزی، صاعقه، انفجارخسارات ناشی از نجات و حمل خودروی مورد بیمهخسارات مربوط به باطری و لاستیک  خودو حداکثر تا 50 درصد ارزش نو

پوشش های تکمیلی بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران به وسیله پوشش های تکمیلی موجبات همه جانبه بودن پوشش های بیمه ای بدنه را فراهم نموده است.البته لازم به ذکر است که برای بهره مندی از هر یک از پوشش های تکمیلی حق بیمه ای  به مبلغ حق بیمه پایه بدنه افزوده خواهد شد. که مجموع حق بیمه پایه و حق بیمه پوشش های تکمیلی مبلغ نهایی را تشکیل خواهد داد. بهتر است برای انتخاب بهترین پوشش های تکمیلی بمه بدنه ایران از مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها بهره ببرید. به هر روی  پوشش های تکمیلی بیمه بدنه ایران عبارتند از :

سرقت درجای قطعات و لوزم خودروی مورد بیمهشکست شیشه به تنهاییبلایای طبیعی شامل سیل، زلزله، طوفان و ... هزینه ایاب و ذهاب در زمان غرامت تعمیراتنوسانات قیمت بازار تا 50 درصد ارزش خودروپاشیده شدن رنگ، اسید، مواد شیمیایی و ... ترانزیت و پوشش بیمه خارج از  کشورکشیده شدن میخ، خط و خش (این پوشش فقط در بیمه بدنه ایران ارائه می گردد.)و ...


استعلام قیمت بیمه بدنه ایران

قیمت بیمه بدنه ایران و بیمه بدنه‌ی سایر شرکت های بیمه تفاوت هایی با یکدیگر دارد. این تفاوت به علل مختلفی ایجاد شده است. از جمله این عوامل :

اعمال تخفیف های متفاوت بر قیمت پایه بیمه بدنهوابستگی قیمت بیمه بدنه و استعلام آن مواردی نظیر ارزش خودرو، مدل خودرو، سوابق رانندگی و ... عدم اعلام نرخ بیمه بدنه  توسط بیمه مرکزیتفاوت کاملا ملموس در انواع پوشش های تکمیلی و حق بیمه ان ها  در شرکت های مختلف بیمه و ...

*** استعلام قیمت  بیمه بدنه به صورت آنلاین، حضوری، تماس تلفنی، ارسال پیامک و ... امکان پذیر است. واضح است که استعلام حضوری قیمت بیمه بدنه ایران با مراجعه به شعب و نمایندگی های رسمی بیمه ایران حاصل می شود. اما برای دریافت استعلام آنلاین قیمت بیمه بدنه می توانید از طریق وب سایت های رسمی شرکت ها، نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه اقدام نمایید.

عوامل موثر در محاسبه بیمه بدنه ایران

عوامل مختلفی در محاسبه بیمه بدنه ایران و اعلام حق بیمه نهایی آن تاثیر گذارند. . محاسبه بیمه بدنه ایران با توجه به عوامل زیر صورت می پذیرد:

ویژگی های اصلی خودروی : ارزش خودرو، سال ساخت، مدل خودرو، نوع خودرو، کاربری خودرو و ... پوشش های تکمیلی انتخابی توسط بیمه گزار برای بیمه بدنه ایرانتخفیف های ارائه شده در بیمه بدنه ایران از جمله : تخفیف سال های عدم خسارت، خودرو صفر کیلومتر، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، خرید نقدی بیمه نامه، ایثارگران، دارا بودن بیمه نامه ثالث یا عمر همسان  و ...

نکته : لازم به ذکر است مجموع تخفیف های تعلق گرفته به یک بیمه نامه بدنه نباید از 70 درصد حق بیمه بیشتر باشد.


انتخاب بهترین بیمه بدنه ایران

بهترین بیمه بدنه ایران بیمه است که با دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان بیمه ایران انتخاب شده باشد. و پوشش های متناسب با شرایط بیمه گزار و خودروی مورد بیمه را شامل شود. دریافت مشاوره بیمه ای برای انتخاب سایر بیمه نامه ها از جمله بیمه عمر ایران ، بیمه مسافرتی ایران ، بیمه مسئولیت ایران ، بیمه مهندسی ایران ، بیمه آتش سوزی ایران ، بیمه زلزله ایران و ... نیز توصیه می شود. موارد زیر از عوامل تایید بهترین بودن بیمه بدنه ایران می باشد :

ارائه پوشش های کامل بیمه ایکیفیت عالی در  ارائه خدمات بیمه ایمبلغ حق بیمه و نحوه پرداخت حق بیمه ‌ی مناسب ارائه تخفیف های دائم و مناسبتی بیمه بدنهپرداخت خسارت سریع و آسان در صورت بروز حادثهو ...

دسته : ,
برچست ها :

خرید برنامه قدیمی رادیو


تاریخ انتشار پست : 1398/5/24 بازدید : 0
خرید برنامه قدیمی رادیو

رادیو ابزاری است که با چرخاندن پیچ آن وارد دنیای جذابش می شوید. دنیایی که در آن فقط صداها را می شنوید و به وسیله‌ی همین صداها با دنیای درون آن ارتباط برقرار می کنید. دنیایی که به وسیله‌ی کلام، موسیقی، طنز و .... پیام خود را منتقل می کند. در گذشته نه چندان دور برنامه های قدیمی رادیو مخاطب میلیونی داشتند به طوری که در اصطلاح به بعضی از آن ها برنامه های خیابان خلوت کن می گفتند زیرا افراد مشغول گوش سپردن به این برنامه ها میشدند و دیگر به بیرون از خانه یا محل کار نمی آمدند. این برنامه ها نکات آموزنده، طنز سیاسی، مسائل روز اجتماعی و ... را در دل خود جای می دادند. در قالب داستان و یا برنامه های طنز پیام خود را به مردم منتقل می نمودند. پس از آغاز به کار رادیو اولین برنامه ای که از ان پخش می شد اخبار سراسری بود و در بیشتر مواقع از رادیو آهنگ پخش می شد. پس از یک هفته برنامه های دیگر نیز اغاز به کار نمودند. از برنامه های قدیمی رادیو می توان به برنامه صبح جمعه با شما، قصه ظهر جمعه رادیو، شب بخیر کوچولو، قصه شب، راه شب، نمایش های جانی دالر و ... اشاره نمود.  این برنامه ها توسط صداپیشه ها و گویندگان آن زمان اجرا می شوند. برخی از فعالان رادیو ایران در قدیم عبارتند از : علی جواهر کلام، ایرج گلسرخی، حمید عاملی، مصطفی موسوی گرمارودی، شاهرخ نادری، احمد شیشه گران، فرهنگ جولایی، محمدرضا سرشار، صادق عبداللهی، منوچهر نوذری، عزت الله مقبلی، حسین عرفانی، شهلا ناظریان، مهین برزویی، رضا عبدی، منوچهر آذری، اکبر متانی، بیوک میرزایی، پریچهر بهروان و ... . برای خرید برنامه قدیمی رادیو به صورت تکی و یا پکیج کامل می توانید از طریق وب سایت کشکول اقدام نمایید. این برنامه ها با کیفیت عالی و همراه با ارمغان ویژه کشکول به دستتان خواهد رسید.

خرید قصه شب قدیمی رادیو

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

دسته : ,
برچست ها :

خرید برنامه قدیمی تلویزیون


تاریخ انتشار پست : 1398/5/24 بازدید : 0
خرید برنامه قدیمی تلویزیون

خرید برنامه های قدیمی رادیو و تلویزیون در روزهایی که سریال های پرمحتوای دنباله دار چندانی از آن ها پخش نمی شود، خالی از لطف نیست. برنامه های قدیمی تلویزیون در گذشته از جذابیت کافی برخوردار بودند به طوری که خانواده ها را شب ها پای این برنامه ها می کشاندند. برنامه های قدیمی تلویزیون در آن روزها تعداد مخاطبان میلیونی داشتند. چیزی که در مخیله‌ی نسل امروز نمی گنجد. البته باید به این نکته توجه داشت که برنامه های قدیمی تلویزیون پاسخگوی خواست و سلیقه مردم در آن زمان بودند. پس از آن با ورود رقیبان ماهواره ای و شبکه های اجتماعی متعدد سطح سلیقه و خواست مردم افزایش یافت و این در حالی بود که سطح برنامه های تلویزیونی این روند را با سرعت مورد نظر طی نکرد. این امر موجب ریزش عمده‌ی مخاطبان تلویزیون شد. به هر روی برنامه های قدیمی تلویزیون جنبه نوستالژیک دارند و هنوز هم برای مخاطبان از جذابیت خاصی برخوردار هستند. برخی از برنامه های تلویزیونی نیز با همان حال و هوای گذشته و یا با تغییرات اندک هنوز هم پخش می شوند و توجه چندانی به تغییر افکار و خواسته های مخاطبان ندارند. مانند : گزارش هفتگی، سیمای خانواده، ورزش و مردم، به خانه بر می گردیم، صبح بخیر ایران، شما و سیما، در شهر و ... . البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که برنامه های قدیمی تلویزیون توسط کارگردانان به نامی از جمله داوود میرباقری، مرضیه برومند، مهدی فخیم زاده، مهران مدیری، بیژن بیرنگ، حسن فتحی، سیروس مقدم، محمدحسین لطیفی و ... ساخته می شد. برنامه هایی که پس از گذشت یک یا چند دهه هنوز هم تداعی کننده‌ی برنامه تلویزیونی مورد علاقه بسیاری از افراد است. خرید برنامه قدیمی تلویزیون و رادیو با کیفیت عالی و تنوع در انتخاب از وب سایت کشکول امکان پذیر است. این سایت همراه با برنامه مورد نظر شما ارمغان ویزه کشکول را نیز برایتان ارسال می نماید.

خرید برنامه قدیمی رادیو

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

خرید قصه شب قدیمی رادیو

دسته : ,
برچست ها :

خرید برنامه شب بخیر کوچولو


تاریخ انتشار پست : 1398/5/23 بازدید : 0
خرید برنامه شب بخیر کوچولو

داستان و داستان سرایی  از گذشته های دور در فرهنگ ما ایرانیان نقش به سزایی داشته است. به طوری که بسیاری از مسائل و پندهای اجتماعی در قالب داستان نقل می‌شده است. در دنیای امروز نیز تاثیر داستان بر آموزش و پرورش کودکان به اثبات رسیده است. برنامه شب بخیر کوچولو برنامه ای شامل قصه های کوتاه، آموزنده، جذاب و شنیدنی است. این داستان ها مناسب گروه سنی ب و ج است. با تلاش فراوان عوامل برنامه شب بخیر کوچولو این برنامه هر شب روی آنتن رادیو ایران می رفت. برخی از این افراد عبارتند از : مریم نشیبا (گوینده) ، مصطفی رحمان دوست (شاعر و نویسنده) ، معصومه ذباح (نویسنده) ، پرشاد پیروزکار (خواننده) ، سید محمد رسول برومند (طراح و برنامه نویس) و .... . از داستان های پرطرفدار برنامه شب بخیر کوچولو می توان یک دوست تازه، انگشت های دست، دندونای من و خرگوشم، شربت دونه دونه، ماه و شکلات، آواز بی موقع، بازی ابرها . برگ کوچک انگور، کلاغ خبرچین، دوستی، خواب قطار شهری، شمعدونی کوچولو، خرگوش تپلی، موش موشی، برف های دونه دونه، ساعت شهر ماهی ها، گنج بزرگ، قلک کوچیک، بزغاله بازیگوش، پیراهن مهمونی، دختر درخت نارنج، بادبادک محسن، جعبه اسباب بازی، دوستی با بهار، چلچله، خواب بنفشه، کیک تولد خوشمزه، مسابقه گل های دریایی، اشتباه درخت، دونه‌ی ریزه میزه، میوه های قلقلی، گردش خرگوش ها، خانواده مهربون، درخت خوابالو، پرستوی باهوش، درخت سیب طلایی، اسباب بازی محسن، مورچه و کولوچه،گنجشک کوچو لو و ... را نام برد. خرید برنامه شب بخیر کوچولو و داستان های پرطرفدار آن در وب سایت کشکول به بچه های قدیم و بچه های جدید توصیه می شود. این داستان ها برای بچه های قدیم تدعی کننده خاطرات نوستالژیک دوران کودکی آن هاست. و برای بچه های این روزها داستان های شب بخیر کوچولو مملو از نکات آموزنده و جذاب می باشد.

لینک ها :

خرید برنامه قدیمی تلویزیون

خرید برنامه قدیمی رادیو

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

خرید نمایش های جانی دالر

خرید قصه شب دهه 40

خرید قصه شب قدیمی رادیو

خرید کامل صبح جمعه با شما

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو

دسته : ,
برچست ها :

خرید قصه شب قدیمی رادیو


تاریخ انتشار پست : 1398/5/23 بازدید : 0
خرید قصه شب قدیمی رادیو

رادیو اولین رسانه ای بود که وارد ایران شد. از آن جایی که قصه و قصه گویی نزد ایرانیان محبوبیت بسیاری دارد برنامه هایی شامل قصه گویی و نمایش نامه خوانی از اولین برنامه های رادیو ایران بود. قصه نقش بسیار مهمی در آموزش و پرورش کودکان دارد. قصه شب برای سنین مختلف ارائه می شد. برنامه شب بخیر کوچولو قصه هایی برای کودکان پخش می نمود. و برنامه های دیگری نیز قصه شب برای سایر سنین را ارائه می نمودند. قصه شب قدیمی رادیو توسط هنرمندان نام آشنایی از جمله منوچهر نوذری، احمد شاملو، حمید عاملی، حمید مصدق، ژاله صادقیان، فاطمه نیرومند، میثم نیکنام، علیرضا جاوید نیا و ... اجرا می شد. علاوه بر قصه شب، رادیو ایران برنامه هایی نظیر راه شب را سال هاست که  پخش می نمایند. راه شب 45 سال است که از رادیو پخش می شود و همچنان مخطبان خود را دارد و از برنامه های جذاب رادیو است. برنامه های رادیو در آن زمان شامل برنامه هایی نظیر صبح جمعه با شما، قصه ظهر جمعه رادیو، نمایش های جانی دالر، شب بخیر کوچولو و ... بود. تمام این برنامه ها شامل نکات آموزنده بود و معمولا با طنزی فاخر و شنیدنی ارائه می شد. این نوع از برنامه ها قالبا به مسائل روز جامعه اشاره می نمود، نقد سیاسی ظریفی را به همراه داشت، پندهای لازم را در قالب قصه هایی شیرین بیان کرده و به رشد فرهنگی جامعه کمک می نمود. از قصه های معروف قدیمی رادیو می توان به قصه های سایه خشم، دو دل و دو دلبر، همسایه، جان جنگل، سایه خشم و ... اشاره نمود. خرید قصه شب قدیمی رادیو خالی از لطف نیست و می تواند خاطرات نوستالژیک چند دهه از زندگی افراد را زنده نماید. خرید قصه شب قدیمی رادیو  با کیفیت عالی از طریق وب سایت کشکول امکان پذیر است. این وب سایت همراه با این برنامه ارمغان ویژه ای را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته : ,
برچست ها :

بیمه بدنه


تاریخ انتشار پست : 1398/5/23 بازدید : 0

بیمه بدنه

بیمه بدنه چیست ؟

بیمه بدنه از انواع بیمه نامه های اتومبیل است که در تمامی شرکت های بیمه ارائه می گردد. بیمه بدنه برخلاف بیمه ثالث ایران اجباری نیست. اما با توجه به مزایا و پوشش های بی نظیر آن بسیار مورد استقبال بیمه گزاران قرار گرفته است.  همچنین با توجه به  ارزش خودروها به عنوان سرمایه توصیه می شود که حتما از این بیمه نامه بهره ببرید. بیمه بدنه تقریبا تمام خطرهای احتمالی خودرو را با پوشش های اصلی و تکمیلی تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

پوشش های اصلی بیمه بدنه

پوشش های اصلی بیمه بدنه پوشش های است که به صورت پیش فرض در این بیمه نامه وجود دارد. این پوشش ها در بیمه نامه های بدنه تمام شرکت های بیمه از جمله بیمه بدنه ایران یکسان است. این پوشش ها عبارتند از :

تصادف، تصادم، سقوط، واژگونیسرقت کلیآتش سوزی، صاعقه، انفجارخسارت هایی که در زمان نجات و حمل خودرو به وجود می آید.خسارت باطری و لاستیک تا 50 درصد ارزش نو آن ها

پوشش های تکمیلی بیمه بدنه

پوشش های تکمیلی بیمه بدنه (پوشش های اضافی یا فرعی) برای افزایش بهره وری آن توسط شرکت های بیمه ارائه می گردد. با انتخاب هر کدام از این پوشش ها مبلغ اندکی به حق بیمه اضافه خواهد شد. توصیه می شود در انتخاب این پوشش ها از مشاوره تخصصی کارشناسان بیمه بهره ببرید. پوشش های تکمیلی بیمه بدنه شامل موارد زیر می باشد :

سرقت درجا و جزئی (قطعات و لوزم خودرو)شکست شیشه به تنهاییبلایای طبیعی شامل سیل، زلزله، طوفان و ...هزینه ایاب و ذهاب (غرامت ایام تعمیرات)نوسانات قیمت خودرو در بازارپاشیده شدن رنگ، اسید و مواد شیمیاییترانزیت (خارج ار کشور)حذف فراشیز (این پوشش در بیمه بدنه ایران ارائه نمی گردد.)کشیده شدن میخ (این پوشش فقط در بیمه بدنه ایران ارائه می گردد.)و ...

قیمت بیمه بدنه

بیمه ثالث در تمام شرکت های بیمه قیمت تقریبا یکسانی دارد. این در حالی است که در بیمه بدنه شاهد اختلاف قیمت های بسیاری در شرکت های بیمه مختلف هستیم. این اتفاق چند دلیل عمده دارد :

اعمال تخفیف روی قیمت پایه بیمه بدنهوابستگی قیمت بیمه بدنه به ارزش خودرو و عدم اعلام نرخ آن توسط بیمه مرکزیتفاوت نوع و حق بیمه پوشش های تکمیلی در شرکت های مختلف بیمهو ...

*** استلام نرخ بیمه بدنه به صورت آنلاین، حضوری، تماس تلفنی، ارسال پیامک و ... امکان پذیر است.

محاسبه بیمه بدنه

محاسبه بیمه بدنه در شرکت های مختلف بیمه ای با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. این عوامل تاثیر مستقیم روی حق بیمه نهایی بیمه نامه بدنه دارد.

ویژگی های خودروی مورد بیمه شامل ارزش خودرو، سال ساخت، مدل خودرو، نوع خودرو، کاربری خودرو و ... است.پوشش های تکمیلی بیمه بدنه که با توجه به هرکدام از آن ها مبلغی به حق بیمه پایه اضافه خواهد شد.تخفیف ها ی بیمه بدنه که تحت عناوین و با مقادیر متفاوتی ارائه می شود. از جمله تخفیف سال های عدم خسارت، تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف ویزه اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، تخفیف خرید نقدی بیمه نامه، تخفیف ویژه ایثارگران، تخفیف داشتن بیمه نامه ثالث یا عمر همسان  و ...


بهترین بیمه بدنه

بهترین بیمه بدنه لزوما ارزان ترین نوع آن نیست. در واقع تعریف بهترین بیمه بدنه برای افراد مختلف و نیازها و شرایط آن ها متفاوت است. اما در هر صورت باید یک سری از معیارهای اساسی را در این انتخاب مد نظر قرار دهید. از معیارهای اصلی در انتخاب بیمه بدنه به موارد زیر می توان اشاره نمود :

پوشش های کامل بیمه ایکیفیفت ارائه خدمات بیمه ایمبلغ حق بیمهتخفیف های ارائه شده بیمه بدنهنحوه پذداخت خسارت در صورت بروز حادثه ( مدت، زمان و ... )و ...


بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران

بیمه ثالث ایران

بیمه مسئولیت ایران

بیمه آتش سوزی ایران

بیمه عمر ایران

محاسبه بیمه بدنه ایران

قیمت بیمه بدنه ایران

بیمه بدنه خودرو ایران

نمایندگی بیمه ایران تهران

نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

دسته : ,
برچست ها :

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو


تاریخ انتشار پست : 1398/5/23 بازدید : 0

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو

رادیو پس از کتاب بیش ترین نزدیکی را به قصه و قصه گویی دارد و عناصر گوش وکلام که پایه های قصه و قصه خوانی می باشد، را دارد. برنامه قصه ظهر جمعه رادیو از یک ماه پس از آغاز به کار رادیو و یک هفته پس از شروع پخش اخبار سراسری رادیو آغاز به کار کرد. اولین قصه گوی برنامه‌ی قصه ظهر جمعه آقای فضل الله مهتدی ( صبحی ) بود. پس از ایشان افرادی نظیر علی جواهر کلام، حمید عاملی، ایرج گل سرخی، مصطفی موسوی گرما رودی و ... این وظیفه را بر عهده داشتند.

محمد رضا سرشار معروف به رضا رهگذر قصه گوی معروف این برنامه بود.  ایشان از سال 1360 به مدت 24 سال با صدای گرم و گیرای خود هر جمعه ساعت 2 ظهر قصه جدیدی را نقل می کرد و با مهارت خاص خود در قصه خوانی روز به روز مخاطبان بیشتری را جذب این برنامه می نمود. قصه ظهر جمعه رادیو در دهه 60 از برنامه های بسیار پرطرفدار بود که جوایز بسیاری را دریافت نمود و توجه ویژه ای به آن شد، به طوری که بخش مهمی از خاطرات جوانان و نوجوانان آن دوره را تشکیل می دهد. این برنامه مورد توجه افرادی نظیر آیت الله خامنه ای و حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی بوده است. آقای سرشار برای اجرای قصه‌ی دوستان که بخشی از آن به زبان آذری اجرا شده است از ایت الله خامنه ای جایزه دریافت نموده است. علاقه مندان به خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو می توانند فایل های با کیفیت این برنامه را از وب سایت کشکول تهیه نمایند و خاطرات ایام جوانی خود را زنده کنند. برخی از قصه های مشهور برنامه قصه ظهر جمعه رادیو شامل قصه های پسر باهوش، هدهد و زاغ، نخل پیر خانه ما، پسر تنها، گرفتاری بهلول، پرواز خاکستری، هیزم شکن و درخت بلوط، یادگاری، پرنده و قفس، مسافر کربلا، پسران دهقان، یاد حق و ... می باشد.

لینک ها :

خرید برنامه قدیمی تلویزیون

خرید برنامه قدیمی رادیو

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

خرید نمایش های جانی دالر

خرید قصه شب دهه 40

خرید قصه شب قدیمی رادیو

خرید کامل صبح جمعه با شما

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد